TAKİP ET

YÖNETİM KURULU

  • recai-gizer
  • ali-gizer
  • yasin-isik
Marmara Kule; Gizer ve Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat ortaklığıdır.

GİZER

Gizer Grup Şirketleri 1954 yılında Adana’da kurulmuş, Güney ve Güneydoğu’nun 65 yıllık bir Çukurova markası “Dayanıklı Dost” olarak tanınan en büyük perakende şirketidir.

Bugün Gizer Grup Şirketleri’nin Türkiye genelinde farklı sektörlerde 1500 bayisi ve 1000 personeli bulunmaktadır. Beyaz eşya, elektronik, küçük ev aletleri perakende ve dağıtım, restaurant ve unlu mamuller, perakende ve marketçilik, sigortacılık, konfeksiyon ve hazır giyim, otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren Gizer Grup Şirketleri, 1990 yılından beri geliştirdiği inşaat tecrübesi ile de 2005 yılında İstanbul’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Gizer Grup Şirketleri bütün bu yıllar içinde proje geliştirme ve gayrımenkul sektöründe yatırımlarda bulunmuş, kentsel dönüşüm, şehir içi arsa yaratma ve müteahhitlik konularına yoğunlaşmış ve kendi öz sermayeleri ile tüm inşaatlarını kendileri yaparak faaliyetlerini bugüne taşımıştır.

Gizer Grup şirketlerinden inşaat alanında faaliyet gösteren ortaklar ve Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat, İstanbul Kartal’da hayata geçecek olan Marmara Kule projesi için güçlerini birleştirmiştir.


YASİN IŞIK GAYRİMENKUL İNŞAAT

1992 yılında Yasin Işık tarafından bir aile şirketi olarak kurulan Işık İnşaat Ltd. Şti. den sonra bir diğer şirket olan Yasin Işık İnşaat 25 yıldır inşaat alanında “Güven İnşa Ediyoruz” sloganı ile faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Adana’da bugüne kadar 40 a yakın proje, 1000’e yakın daire ve işyeri inşa eden Yasin Işık İnşaat, yaklaşık 200 bin m2’nin üzerinde kapalı alan yapmıştır. Yasin Işık İnşaat 2004 yılında yeni bir ortaklık yapısı ile “Platin İnşaat”, 2006 yılında ‘’TMT Grup’’ adı ortaklığıyla da Adana’nın en prestijli projelerini tamamlamıştır.

Bugüne kadar Adana’da gayrımenkul sektöründe yatırımlarda bulunan, kendi öz sermayeleri ile tüm inşaatlarını kendileri yaparak, yaptığı işlerle marka olan Yasin Işık İnşaat, çeyrek asırlık deneyimle bugün İstanbul Kartal’da Marmara Kule projesini inşa etmeye başlamıştır. Gizer – Işık İnşaat adı altında faaliyet gösteren firma, inşaat sektöründe faaliyetlerine devam edecektir.


Gizer-Işık İnşaat, Marmara Kule projesinin inşaatı süresince, revizyon ve değişiklik haklarını saklı tutar.


Mesajınız başarılı bir şekilde gönderildi.

ÖN TALEP FORMU

EN UYGUN FİYAT AVANTAJINDAN FAYDALANMAK İÇİN DOLDURABİLİRSİNİZ.
BU FORMU KULLANDIĞINIZDA VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLERİN, GİZER VE YASİN IŞIK GAYRİMENKUL İNŞAAT TARAFINDAN HER TÜRLÜ PAZARLAMA FAALİYETLERİ, KAMPANYALARI, REKLAMLARI VE İLETİŞİM ÇALIŞMALARI UYGULAMALARINDA KULLANILMASINA İZİN VERİYOR SAYILIRSINIZ.